تشدید بیماری آیت‌الله فاطمی‌نیا / درخواست دعای بهبود از مردم / قالیشویی در منطقه محدوده حوالی تئاتر شهر 88680027

بعد از گذشت چند روز از بستری شدن آیت‌الله فاطمی‌نیا استاد برجسته اخلاق و پژوهشگر تاریخ اسلام در بیمارستان به دلیل ابتلا به بیماری سرطان، خبر رسیده که به دلیل شدت و پیشرفت این بیماری حال جسمی وی وخیم‌تر شده و پزشکان از عموم مردم درخواست کردند برای سلامتی استاد دعا کنند.

پیش از این فرزند آیت‌الله سیدعبدالله فاطمی‌نیا،  از بستری شدن این استاد برجسته اخلاق، خطیب و پژوهشگر بنام تاریخ اسلام در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان به سبب حاد شدن بیماری سرطان خبر داده بود.

در جدیدترین اطلاعات از حال عمومی استاد فاطمی‌نیا خبر رسیده که طی سه روز اخیر بعد از بستری شدن وی، سرطان شدت بیشتری گرفته و حال و اوضاع جسمی استاد فاطمی‌نیا وخیم‌تر شده است.

پزشکان بعد از بستری کردن وی در آی‌سی‌یو، امروز (دوشنبه ۱ فروردین ماه ۱۴۰۱) بررسی‌ها و ام آر آی جدید را در دستور کار دارند و در عین حال از عموم مردم و دوستداران این استاد برجسته اخلاق درخواست کردند که برای بهبود سلامت وی دعا کنند.

استاد سید عبدالله فاطمی‌نیا متولد ۱۳۲۵ در تبریز، خطیب، استاد اخلاق، صاحب‌ نظر در زمینه تاریخ اسلامی و کتاب‌شناس است. وی از ۲۵ اسفند ماه به سبب وخامت بیماری سرطان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده است و مراحل درمان را سپری می‌کند.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

196403
امروزامروز64
دیروزدیروز653
این هفتهاین هفته43
این ماهاین ماه4219
کلکل1964030
44.221.66.130
US