اسلامی: به هیچ عنوان از ادامه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای در کشور کوتاه نخواهیم آمد / قالیشویی در پاچنار 66523198

به گزارش اداره کل دیپلماسی عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در پیامی ویدئویی آغاز نوروز ۱۴۰۱ را تبریک گفت و اظهار داشت: به یاری حق تعالی، در این ایام و مقطع از عمر فعالیت‌های صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، ما در سازمان انرژی اتمی متعهد می‌شویم که به هیچ عنوان از ادامه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای در کشور کوتاه نخواهیم آمد و تا لحظه آخر و به طور مستحکم در راه پیشبرد برنامه‌های ارزش‌آفرین برای شما مردم عزیز تلاش خواهیم کرد.

معاون رئیس جمهور در این پیام با تبریک سال ۱۴۰۱ شمسی و عید نوروز با اینکه برنامه‌ریزی جامع صنعت هسته‌ای ایران برای ادامه فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای انجام شده است، تصریح کرد: ما هم در این آغازین روزهای سال نو این افتخار را داریم که با یک برنامه‌ریزی جامع در سازمان انرژی اتمی ایران بتوانیم بیش از پیش و به طور گسترده از ظرفیت فناوری‌های نوین در اختیار و در حال دستیابی، برای بهبود کیفی زندگی ملت عزیز و شریف ایران در حوزه‌های مختلف سلامت، کشاورزی، صنعت و محیط زیست استفاده کنیم. به گونه‌ای که با توسعه فعالیت‌های سازمان انرژی اتمی ایران به عنوان یکی از پرچمداران موفق، در تلاش روزافزون برای رسیدن به محیط زیست پاک و سلامت پایدار باشیم.
 
 رئیس سازمان انرژی اتمی در پیام نوروزی ۱۴۰۱ خود خاطرنشان کرد: مردم عزیز ایران استحضار دارند که سازمان انرژی اتمی ایران در طول این چهار دهه گذشته مسیر سخت و طاقت‌فرسایی را طی کرده است. حوزه تخصصی فعالیت در فناوری هسته‌ای سخت و پیچیده است و علاوه بر این دانشمندان ما باید در مرز دانش و فناوری حرکت کنند که این در انحصار ابرقدرت‌ها است؛ ابرقدرت‌هایی که با مراقبت ویژه اجازه نمی‌دهند هر کشوری به سهولت بتواند به همه ظرفیت‌های فناوری هسته‌ای دست پیدا کند. اما علی‌رغم تلاش‌های مستکبران و به لطف الهی، همکاران و دانشمندان صنعت هسته‌ای با ایثار و کوششی موثر و همچنین سختی‌هایی که هم خودشان و خانواده‌شان متحمل شدند در دست‌یابی به قله‌های رفیع این حوزه موفق بودند.

وی ادامه داد: ما در راه رسیدن به قله‌های رفیع فناوری هسته‌ای «شهدای هسته‌ای» را تقدیم انقلاب کردیم. این‌ها همه بیانگر یک اراده قوی و مستحکم است که به‌طور روزافزون بتوانیم تأثیرات این فناوری بسیار با اهمیت و راهبردی را در زندگی مردم نمایان سازیم.

معاون رئیس جمهور با اشاره به هدایت‌ها و فرمایشات داهیانه مقام معظم رهبری که با ژرف‌نگری مسیر پیشرفت فناوری هسته‌ای را هموار کردند، اظهار داشت: رهنمودهای رهبری معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در توسعه کاربرد فناوری هسته‌ای در ایران جایگاه کشور را در تراز علمی و فناوری، صنعتی، زیست‌محیطی و سلامت به کلی دگرگون کرد.

وی در پایان این پیام اعلام کرد: به یاری حق تعالی، در این ایام و مقطع از عمر فعالیت‌های صنعت هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، ما در سازمان انرژی اتمی متعهد می‌شویم که به هیچ عنوان از ادامه فعالیت‌های صلح آمیز هسته‌ای در جمهوری اسلامی ایران کوتاه نخواهیم آمد و تا لحظه آخر و به طور مستحکم در راه پیشبرد برنامه‌های ارزش‌آفرین برای شما مردم عزیز تلاش خواهیم کرد. امیدوارم که با عنایات مستمر خداوند متعال بتوانیم هر چه بیشتر و بیشتر آثار و نتایج دستاوردها و موفقیت‌ها را به صورت ملموس در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.


چاپ   ایمیل

درباره ما

قالیشویی آراد یکی از اولین قالیشویی هایی می باشد که در سطح شهر تهران فعالیت خود را آغاز نموده است . این قالیشویی در ابتدا با یک تیم کوچک و در فضایی محدود کار خود را شروع کرد . با گذشت زمان و افزایش حجم سفارش مدیران قالیشویی آراد با افزایش پرسنل و افزودن به فضای کارخانه توانستند سهم بیشتری از این بازار را پشتیبانی نمایند .

تمام هدف پرسنل و مدیران قالیشویی آراد ارائه خدمات هر چه بهتر به شما عزیزان همشهری و جلب رضایت شماست .

آمار بازدیدکنندگان

196403
امروزامروز64
دیروزدیروز653
این هفتهاین هفته43
این ماهاین ماه4219
کلکل1964030
44.221.66.130
US